Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Mağazamızdan alışveriş yapmak son derece güvenlidir. SSL 3D Şifreli sistem ile kart bilgileriniz korunmaktadır ve mağazaya bu bilgiler ulaşmamaktadır. Aleyha mağazaları Trendyol-N11-Hepsi Burada ve Gitti Gidiyor mağazalarında  da satış yapmaktadır. Binlerce memnun müşteri yorumlarını mağazalardan okuyabilirsiniz. Kart yada havale seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyat için aleyha.com.tr mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Toplu alımlarda fiyat istemek için bizlere whatsapp dan ulaşabilirsiniz. Mağazamızda İslami Hediyelik Eşya ve İslami Kıyafetlerde satılmaktadır. 

  Bu kategori altında 33 lük tesbih modellerini ve 33 lük tesbih çeşitlerini bulacaksınız. Yüzlerce modelde ve değişik renklerde 33 lük tesbih modellerini inceleyip satın alabilirsiniz. Mağazamızdan alışveriş yapmak SSL sistemi ile güvenlik altına alınmıştır. 33 lük tesbih modellerimiz resimlerde ve ürün açıklamalarında belirtilen özellik ve resimde ki gibidir. Ürün fotoğrafları Aleyha mağazasının kendi resim stüdyolarında çekilmiştir ve size birebir aynı ürün gönderilecektir.

  33-lük Tesbih Çeşileri


 • Rus Oltusu Tesbih Arpa Kesim
  Rus Oltusu Tesbih Arpa Kesim
  %11
  223.80 TL200.00 TL
 • Usta İşi Katalin Tesbih Turuncu
  %11
  447.60 TL400.00 TL
 • Usta İşi Katalin Tesbih Yeşil
  %11
  447.60 TL400.00 TL
 • Usta İşi Yılan Ağacı Tesbih
  %11
  839.25 TL750.00 TL
 • Bufalo Boynuzu El Boy Tesbih
  %11
  391.65 TL350.00 TL
 • Bu kategori altında 33 lük tesbih modellerini ve 33 lük tesbih çeşitlerini bulacaksınız. Yüzlerce modelde ve değişik renklerde 33 lük tesbih modellerini inceleyip satın alabilirsiniz. Mağazamızdan alışveriş yapmak SSL sistemi ile güvenlik altına alınmıştır. 33 lük tesbih modellerimiz resimlerde ve ürün açıklamalarında belirtilen özellik ve resimde ki gibidir. Ürün fotoğrafları Aleyha mağazasının kendi resim stüdyolarında çekilmiştir ve size birebir aynı ürün gönderilecektir.

  Not: Resimleri izinsiz kullananlar hakkında da hukuki işlem başlatılacaktır. Resimlerin ticari kullanım hakkı sadece Aleyha.com.tr mağazasına aittir.

  Bu kategori altında hangi ürünler bulunmaktadır. Kehribar tesbihler, ateş kehribar tesbihler, sıkma kehribar tesbihler, ateş ve sıkma kehribar tesbih modelleri, katalin tesbih modelleri, kuka tesbih modelleri, bufalo boynuzu tesbih modelleri, koç boynuzu tesbih modelleri, andız tesbih modelleri, ağaç tesbih modelleri, kaliteli kehribar tesbih modelleri, polonya kehribar tesbih modelleri, oltu tesbih modelleri, çubuk kehribar tesbih modelleri, imzalı tesbih çeşitleri, usta imzalı tesbih modelleri, damla kehribar tesbih modelleri, 17 lik tesbih modelleri, 99 luk tesbih modelleri, alüminyum sarma tesbih modelleri, pirinç sarma tesbih modelleri, deve kemiği tesbih modelleri, akik tesbih modelleri, doğaltaş tesbih modelleri, hematit tesbih modelleri, kesme tesbih modelleri, kapsü tesbih modelleri, kristal tesbih modelleri, inci tesbih modellleri, kaplangözü tesbih modellerini ve daha yüzlerce tesbih çeşidini mağazamızdan satın alıp, sipariş verebilirsiniz.
   
  33 lük tesbih modellerini satın almak çok kolaylaştırılmış vaziyettedir. Ürünü yada ürünleri sepete atıp sonra sepetinize giderek satın alabilirsiniz. Yada  tek tıkla hemen satın al tuşuna basıp ürünleri bir adımda kolayca satın alabilirsiniz. Üyelikli yada üyeliksiz sipariş verebilirsiniz.
   
  Kredi yada banka kartı ile alışveriş % 100 güvenliir. Türkiye'nin öncü ödeme sistemlerinden olan PAYTR ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi-Banka kartları numaraları koruma altındadır ve bizlere ulaşmamaktadır. 3D yani 3 aşamalı şifre sistemi ile bilgileriniz güvenlik altında tutulmaktadır. Alışveriş sırasında sizden cep telefonunuza gelen şifre istenecektir.
   
  Sepete atıp ürünü sistem üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Whatsapp ile kolay sipariş verebilmeniz için tıkla Whatsapp dan sipariş ver tuşuna basarak bizlere tek tıkla ulaşıp sipariş verebilirsiniz. Bizlere mesai saatleri içerisinde telefon ile ulaşıp sipariş de verebilirsiniz.
   
  Aleyha  İslami Hediyelik Eşya firması, Konya'dan sizlere ürünleri göndermektedir. İsterseniz mağazamıza gelip alışveriş yapabilirsiniz. Ürün iadesi ve değişiminde sizlere büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Aldığınız üründe herhangi bir sorun olduğu zaman müşteri hizmetleri ile irtibat kurarsanız sorununuz hemen çözüme kavuşturulacaktır. 
   
  Aleyha mağazasında binlerce ürün çeşiti bulunmaktadır. Online alışveriş sitemizde ki bazı ürünler şöyledir.  Hac malzemeleri, Umre Malzemeleri, Hac Hediyelikleri, Umre Hediyelikleri, Hac ve umre ihtiyaçları, Hac ve umre kıyafetleri, İslami giyim ürünleri, İslami Şalvar çeşitleri, Erkek Afgan çeşitleri, Erkek fistan-cellabiye modelleri, Erkek ve bayan mest modelleri, termal ve deri mest modelleri, Misvak çeşitleri, Kur'an-ı Kerim çeşitleri, Türkçe Okunuşlu-Mealli Kur'an-ı Kerim çeşitleri, 99 ve 33 lük tesbih modelleri, Misvak çeşitleri, taze ve kuru misvak çeşitleri, İmam cübbe çeşitleri, cami malzemeleri, cami ihtiyaçları, cami saatleri ve minber perdeleri, tabut ve minber perde ve örtüleri, çocuklar için başörtü ve bone çeşitleri, Çarşaf-ı Şerif modelleri, Hediyelik seccade çeşitleri, hediyelik ucuz tesbih çeşitleri, namaz takke modelleri, çocuk namaz kıyafet ve elbiseleri,  hac-umre hediyelik takı çeşitleri, hac-umre hediyelik çeşitleri, Kur'an-ı Kerim okumak için rahle modelleri, masaüstü rahle modelleri, alkolsüz yüzlerce esans çeşiti,  alkolsüz marka esans çeşitleri, özel esans çeşitleri, hediyelik takke modelleri, zemzem takımları, hurmalık-ikramlık tas modelleri, Ayetli tas modelleri, Yasin-i Şerif kitap çeşitleri,  mevlüt hediyelikleri, mevlidler için hediyelik ucuz Yasin kitabı çeşitleri, hac ve umre için tüm ihtiyaçları içeren setleri, ihram modellerini, orjinal zemzem suyu çeşitlerini, ihram da ve ihram dışında giyilen ayakkabı, patik çeşitlerini, çeşitli hac-umre hediyelik setlerini, mevlütler için Yasin-Tesbih set çeşitlerini, Medine İpeği büyük eşarp modellerini ve daha binlerce ürünü sitemizden  satın alıp, sipariş verebilirsiniz. Ayrıca mağazamıza uğrayarak alışveriş yapabilirsiniz.
   
  Ürünler hakkında detaylı bilgi ve sipariş için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Hayırlı alışverişler dileriz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır