Hakkımızda

Aleyha Parfüm ve Koku firması Konya ilinde merkez Karatay ilçesinde, Mevlana Türbesi civarında Selimiye Caddesi No:28 de faaliyette bulunan aktif bir mağazadır. Ayrıntı için iletişim bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Güvenli ve online alışveriş mağazamızdan 24 saat sipariş verebilirsiniz. Ürünler size anlatıldığı gibi birebir gelecektir. Herhangi bir aksilik durumunda müşteri hizmetlerimizden sorunlarınız derhal çözülecektir.

Yıllardır internet üzerinden ticaret ile uğraşmaktayız. Ayrıca depo ve mağazamızdan da müşteriler gelip alışveriş yapabilirler.

aleyha.com.tr sitesi % 90 stoklu ürün ile hızlı kargo seçeneği ile sizlere güvenilir hizmet ve ürün sağlamaktadır. Aynı gün veya en fazla 2 iş günü içerisinde ürünler kargoya verilmekte ve takibi de yapılmaktadır.

aleyha.com.tr sitesinden alışveriş yapmak % 100 güvenlidir. Bilgileriniz güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Kredi kartları ile alışverişlerde güvenlik üst düzeydedir ve site yönetici de dahil kimse bilgilere ulaşamaz. PAYTR ile güvenli bir ödeme sistemi alt yapısı bulunmaktadır.

Sitemizde ki resimlerin tamamı kendi stüdyolarımız da çekildiği için ürünler size birebir aynı gelecektir. Aksi durumda ürün değiştirme veya iade etme hakkınız bulunmaktadır. Çözüm odaklı müşteri hizmetlerimiz ile sorunlarınızı hızlıca ve kolayca çözebilirsiniz. Hayırlı alışverişler dileriz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır